Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hry pro dva

17. 11. 2006

:: HRY PRO DVA ::

Hrátky s ohněm

hodnocení:
Hrátky s ohněm (hry pro dva)
327.3KB

Pakliže si vzpomínáte na legendární počítačovou hru Dynablaster, zajisté uvítáte možnost vyzkoušet si její obdobu nesoucí název Hrátky s ohněm. Máte možnost hrát proti počítačovým protivníkům nebo ke hře přizvat kamaráda a vyzkoušet si mód pro 2 hráče.

Savages

hodnocení:
Savages (hry pro dva)
2.2MB

Zahrajte si lučištnickou přestřelku napříč ostrovem, který je osídlen domorodým kmenem. Vyberte si svého hrdinu a zvolte si, zda-li chcete hrát proti počítači nebo se skutečným protihráčem. Hru mohou hrát i 2 hráči na jednom počítači.

Bumper Ball

hodnocení:
Bumper Ball (hry pro dva)
757.1KB

Bumper Ball je příjemná hra pro jednoho nebo dva hráče. Pohybujete se v miniaturních autíčkách a snažíte se vstřelit vašemu soupeři gól. Svůj úkol musíte splnit v časovém limitu, který si můžete zvolit před hrou.

Beach Minigolf

hodnocení:
Beach Minigolf (hry pro dva)
275.6KB

Beach minigolf je oddechová sportovní hra pro jednoho až 4 hráče. Snažte se dohrát každou jamku pod hodnotu par. Vyzkoušíte si hru jen tak ve volném čase nebo vyzvete své přátele?

Super Deadmatch

hodnocení:
Super Deadmatch (bojové hry)
595.6KB

Ve hře Super Deadmatch můžete hrát buď za zlobivou dívku nebo za mazaného rošťáka. Cílem hry je "ukamenovat" protivníka různými předměty. Snažte se proto nastavit ideální úhel a sílu střely. Hru můžete hrát s kamarádem nebo proti počítači.

Onslaught

hodnocení:
Onslaught (bojové hry)
1.5MB

Onslaught je vynikající bojová hra pro jednoho až dva hráče (hrají spolu). Vaším úkolem je bránit hrad před útoky nepřátelského vojska. Úlohu Vám pomůže splnit lučišník a shazovač bomb (hráč 2).

:: HRY PRO DVA 2/4 ::

Tanks

hodnocení:
Tanks (hry pro dva)
416KB

Zahrajte si povedenou bojovou hru s kamarády nebo proti počítači. Snažte se zneškodnit svého protivníka co nejdříve. Před palbou si zkontrolujte směr a intenzitu větru.

Road Carnage

hodnocení:
Road Carnage (hry pro dva)
1.1MB

Ve hře Road Carnage máte za úkol přejíždět autem nevinné občany. V dalších kolech však plníte mise pro mafiánského bosse. Hru můžou hrát rověnž dva hráči ve speciálním módu.

Galactic Strife

hodnocení:
Galactic Strife (hry pro dva)
241.9KB

Následující vesmírná střílečka je určena pro dva hráče. Před začátkem každého kola si zvolte jednu z několika zbraní a pak už se jen pusťte do vašeho protivníka.

9 Ball

hodnocení:
9 Ball (hry pro dva)
96.3KB

Otestujte povedenou verzi kulečníku s výbornou ovladatelností, kterou si můžete zahrát i ve dvojici proti kamarádovi.

Table Footie

hodnocení:
Table Footie (hry pro dva)
190.5KB

Velice populární hra "fotbálek" se k vám prostřednictvím serveru superhry dostala ve flashovém zpracování. Neváhejte si zahrát proti počítači nebo s kamarádem! :)

Capoeira Fighter

hodnocení:
Capoeira Fighter (hry pro dva)
1.6MB

Super propracovaná bojová hra pro dva hráče, která vyniká především výbornou hratelností a širokou škálou bojových chvatů.